Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog fonda za regionalni razvoj.

27.6.2011.

JU Zaštićene prirodne vrijednosti Šibensko-kninske županije na 51. Međunarodnom Dječjem Festivalu

Javna ustanova za upravljanje zaštićenim područjima i drugim zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Šibensko kninske županije sudjeluje u radioničkom programu 51. Međunarodnog dječjeg festivala u Šibeniku kao sponzor dječje radionice pod nazivom MURAL: Bioraznolikost Šibensko-kninske županije.

Voditeljica radionice je Ivona Pelajić, prof. likovne kulture i likovna umjetnica iz Zagreba. Urednica Radioničkog programa 51. MDF-a je Zdenka Bilušić.

Radionica je započela sa radom u ponedjeljak, 27. lipnja u 9:00, a u sklopu radionice 20-ak djece izraditi će mural na južnom zidu zgrade Autobusnog kolodvora u Šibeniku koji će biti svečano otvoren u subotu 02. srpnja.

Zgrada Autobusnog kolodvora Šibenik odabrana je kao idealna lokacija baš zbog velike koncentracije putnika, djece i gostiju koji pohode naš grad, te bi se maštovitim muralom sa temom zaštićenih područja i drugih zaštićenih prirodnih vrijednosti naše županije potvrdio epitet našeg grada i županije kao grad prijatelj djece.